Kredi Kartı İle Ödeme

 

peskur.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde, Visa ve Master özelliği olan tüm banka ve kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Not : Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanununda 1 Şubat 2014 tarihinde yapılan yeni düzenleme gereği gıda ürünlerine taksit uygulanmamaktadır.

 

 

Teslimat 

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri mümkür olduğunca aynı gün kargoya teslim etmeye çalışıyoruz. Kargo firmasının yoğunluğuna göre sipariş verdiğiniz ürünler 3-5 gün içerisinde teslim edilmiş olur. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. Siparişleriniz bize ulaştıktan sonra hazırlanıp kargo şirketine verildikten sonra gönderilen barkod numaraları, kargo takip numarası değildir. Anlaşmalı kargo firmamız ürünler dağıtıma çıktığı andan itibaren sizleri mesajla bilgilendirecek olup takip numarası yine anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından SMS yoluyla gönderilecektir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmış olduğumuz kargo şirketi ile size teslim edilecektir.

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR